Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită negru mat, dispersoare din acril alb satinat.
Suspensie de interior CRONOS Art. 01-2547, Redo, LED 65W 3000K, L1030, Sand Black
2.873,89 lei
5 în stoc
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1135 × 620 × 155 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 65W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110330 |





