Dipersor de capăt, din sticla Opală cu element de fixare din aluminiu și contact electric. Este dotat cu LED-uri SMD, sigilat (LED-urile nu se pot inlocui).
Dispersor de capăt cu LED integrat, Redo, Art. LSS01-2449WH BILIASHADE (single connection) LED 6W 3000K D200, Opal
283,80 lei
160 în stoc
| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 23,5 × 23,5 × 23 cm |
| Culoare | Opal |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 15V |
| Putere bec | 5W, 7 |
| Clasa de protecție | 44 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681111177 |



