Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsit în câmp electrostatic alb mat, dispersor din silicon alb Opal.
-71%
Suspensie de interior BIAS Art. 01-2597, Redo, LED 100W 3000K, Sand White
Prețul inițial a fost: 4.511,43 lei.1.329,11 leiPrețul curent este: 1.329,11 lei.
62 în stoc
| Greutate | 5,72 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 165 × 48 × 51 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 108, 6W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681111061 |






