Aplică pentru interior, structură din metal finisat auriu mat cu dispersor din sticlă suflată opal.
Aplică pentru interior Lumien Art. 01-2470, G9, Redo, Auriu/Alb
262,48 lei
3 în stoc
| Greutate | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 24 × 24 × 18 cm |
| Culoare | Auriu/Alb |
| Tip soclu | G9 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Putere bec | 1 x max.10W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681108399 |






