Aplică pentru exterior echipată cu POWER LED, dispersie luminoasă directă/indirectă. Corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit în câmp electrostatic gri închis, lentile din acril transparent. Driver integrat.
Aplică de exterior Ace – Art. 90422, Redo, LED SMD 2X5.84W IP54 4000K , Dark Grey
268,67 lei
109 în stoc
| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 8 × 5 × 18 cm |
| Culoare | Dark Grey |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 5, 84W |
| Tip led | |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 4000K |
| Brand | Redo |
| Clasa de protecție | 54 |
| EAN | 6421681118824 |









