Aplică pentru exterior echipată cu POWER LED, corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit în câmp electrostatic alb mat, lentilă din acril transparent. Driver integrat.
Aplică de exterior Ace – Art. 90414, Redo, LED SMD 3,36W IP54 4000K , Sand White
211,03 lei
56 în stoc
| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 8 × 5 × 11,5 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 3, 36W |
| Tip led | |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 4000K |
| Brand | Redo |
| Clasa de protecție | 54 |
| EAN | 6421681118480 |







