Suspensie pentru interior, echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită aur mat, dispersor din silicon alb.
Suspensie de interior Febe Art. 01-2877, Redo, LED 61W 3000K, Gold Mat
1.509,43 lei
44 în stoc
| Culoare | MAT Gold |
|---|---|
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 62W |
| EAN | 6421681120995 |





