Suspensie pentru interior, echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită negru mat, dispersor din silicon alb.
Suspensie de interior Febe Art. 01-2867, Redo, LED 37W 3000K, Sand Black
949,02 lei
73 în stoc
| Culoare | Sand Black |
|---|---|
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 37W |
| EAN | 6421681120858 |







