Suspensie pentru interior, structură din metal vopsit negru mat, dispersor din aluminiu vopsit verde mat la exterior și negru mat la interior, grilaj decorativ din metal vopsit negru mat.
Suspensie pentru interior Grill – Art. 01-3010, Redo, 1XE27 D495 Matt Dark Green/Sand Black
394,97 lei
56 în stoc
| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 55 × 23,5 cm |
| Culoare | Matt DARK GREEN |
| Tip soclu | E27 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 1 x max.42W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681122128 |






