Suspensie pentru interior, structură din metal vopsit negru mat, dispersor din aluminiu vopsit cafeniu mat la exterior și negru mat la interior, grilaj decorativ din metal vopsit negru mat.
Suspensie pentru interior Grill – Art. 01-3009, Redo, 1XE27 D495 Sand Coffee/Sand Black
394,97 lei
25 în stoc
| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 55 × 23,5 cm |
| Culoare | Sand Coffee |
| Tip soclu | E27 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 1 x max.42W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681122111 |





