Aplică/plafonieră pentru interior, cu lumină directă, echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită negru mat, dispersor din silicon alb.
Aplica/plafoniera de interior Febe – Art. 01-2855, Redo, LED SQ 28W 3000K D400, Sand Black
664,35 lei
38 în stoc
| Greutate | 2,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 48 × 14 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 30W |
| EAN | 642168112510 |






