Aplică pentru interior, cu lumină indirectă, echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită alb mat, dispersor din silicon alb.
Aplică de interior Febe Art. 01-2828, Redo, LED 51W 4000K D800,Sand White
1.054,93 lei
17 în stoc
| Greutate | 4,89 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 86 × 86 × 9 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 4000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 50W |
| EAN | 6421681121923 |







