Aplică pentru interior, cu lumină indirectă, echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal finisată alamă mată, dispersor din silicon alb.
Aplică de interior Stick – Art. 01-2794, LED 48W 3000K BRASS
1.428,03 lei
28 în stoc
| Greutate | 2,78 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 240 × 15 × 11,5 cm |
| Culoare | BRASS |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 48W |
| Brand | Redo |






