Aplică pentru interior echipată cu led-uri SMD, structură din metal vopsită alb mat, dispersoare laterale din acril satinat. Echipată cu port USB și întrerupătoare ON/OFF.
Aplică de interior Quda – Art. 01-2979, SQ LONG LED 1x6W+1x3W 3000K, Alb
439,56 lei
188 în stoc
| Greutate | 0,77 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 14,5 × 14,5 × 9,5 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 6W + 3W |
| Brand | Redo |





