Aplică pentru interior echipată cu led-uri SMD, structură din metal vopsită aur mat și dispersor lateral din policarbonat satinat.
Aplică de interior Quda – Art. 01-2977, SQ LED 9W 3000K, Gold
395,12 lei
68 în stoc
| Greutate | 0,77 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 14,5 × 14,5 × 9,5 cm |
| Culoare | gold |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 6W + 3W |
| Brand | Redo |





