Aplică pentru interior echipată cu LED-uri SMD, cu dispersie diectă/indirectă a luminii. Corp din aluminiu turnat sub presiune, vopsit în câmp electrostatic culoare negru mat, dispersoare din acril satinat.
Aplică de interior Plot – Art. 01-2761, LED 14W 3000K, Sand Black, 400MM
276,27 lei
42 în stoc
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 8 × 8 × 44,5 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 13W |
| Brand | Redo |




