Aplică pentru interior echipată cu led-uri SMD, structură din metal cu suport pentru telefon, vopsită negru mat, dispersor lateral din acril satinat. Echipată cu port USB și întrerupătoare.
Aplică de interior Brook – Art. 01-2985, Redo, LED, 1x8W+1x3W USB 3000K, negru
537,48 lei
107 în stoc
| Greutate | 1,16 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 14 × 13 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| EAN | 6421681120520 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 8W + 3W |





