| Dimensiuni | 20 × 20 × 27,5 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Negru |
| EAN | 5201769114709 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Veioză de interior Leona – Art. 4317000, Viokef, Negru
524,86 lei
524,86 lei
| Dimensiuni | 20 × 20 × 27,5 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Negru |
| EAN | 5201769114709 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |