| Dimensiuni | 15 × 15 × 50,5 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Negru |
| EAN | 5201769111449 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Veioză de interior Corso – Art. 4294201, Viokef, Negru
524,86 lei
524,86 lei
| Dimensiuni | 15 × 15 × 50,5 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Negru |
| EAN | 5201769111449 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |