Suspensia Normal cu structură din metal și abajul din sticlă este alegerea perfectă pentru un interior modern și rafinat.
Suspensie Norma – Art. 225410, Schuller, Transparent, Alamă
699,28 lei
| Greutate | 1,85 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 28 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Alamă, Transparent |
| Material | Metal, Sticla |
| Culoare lumina | 2700K |
| Tip soclu | E27 |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |






