Suspensie pentru interior, echipată cu LED-uri SMD, cu posibilitate de selectare a temperaturii de culoare a luminii, structură din metal și aluminiu vopsit aur mat, dispersor din silicon alb opal.
Suspensie de interior VALDIS – Art. 01-3778, Smarter, Auriu
1.319,00 lei
71 în stoc
| Greutate | 2,31 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 66 × 11 × 67 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 6421681139805 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000/4000/6000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |



