| Dimensiuni | 50 × 190 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Alb |
| EAN | 5201769080097 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior Sindy – Art. 4205900, Viokef, Alb
1.161,05 lei
1.161,05 lei
| Dimensiuni | 50 × 190 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Alb |
| EAN | 5201769080097 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |