Suspensie LED din aluminiu, finisaj auriu roz periat. Difuzor silicon opal. Înălțime reglabilă. 45 W, 4050 lm. 3000K. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan.
Suspensie de interior OCELLIS – Art. 757232, Schuller, Auriu
2.044,51 lei
| Greutate | 1,54 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 57 × 14 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |







