Suspensia de interior NAOS cu structură din metal, aluminiu, silicon și finisaj auriu roz este potrivită pentru interioare moderne.
Suspensie de interior NAOS – Art. 151038, Schuller, Auriu Roz
2.814,91 lei
| Greutate | 1,95 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 95 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu Roz |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |







