Suspensie LED din aluminiu cu finisaj auriu roz periat cu detalii cromate. Difuzoare din silicon opal. Înălțime reglabilă. 45W, 4050 lm. 3000K. Dimabil. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs folosește driver LED cu tip TRIAC și reglare 0-10V, poate fi reglat folosind un dimmer LED de perete cu aceste caracteristici.
Suspensie de interior MOLLY – Art. 763967, Schuller, Auriu
2.814,91 lei
| Greutate | 2,22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 30 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |








