Suspensie LED cu design pe 3 niveluri, realizată din aluminiu cu aspect cromat lucios. Difuzoare din silicon opal. Înălțime reglabilă. 30W+45W+63W, 12420 lm. 3000K. Dimabil. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs include drivere LED cu TRIAC și reglare 0-10V. Include kit de reglare cu receiver și telecomandă cu radiofrecvență. Poate fi folosit și cu un variator de perete TRIAC sau 0-10V.
Suspensie de interior MOLLY – Art. 763431D, Schuller, Crom
10.222,56 lei
| Greutate | 7,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 × 200 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Crom |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |






