Suspensie pentru interior echipată cu led-uri SMD, structură din metal vopsită negru mat, dispersor flexibil din silicon alb opal cu secțiune rotundă.
Suspensie de interior HENK – Art. 01-3557, Smarter, Negru
1.399,89 lei
108 în stoc
| Greutate | 2,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 34 × 34 × 14,5 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Negru |
| EAN | 6421681138440 |
| Material | Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere |



