Suspensie pentru interior, structură din metal vopsit negru mat, dispersoare amprentate din acril transparent.
Suspensie de interior GIANET – Art. 01-4042, Smarter, Negru
1.555,10 lei
114 în stoc
| Greutate | 3,9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 33,5 × 18,5 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Negru |
| EAN | 6421681148074 |
| Material | Acril, Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |



