Suspensie pentru interior, structură din metal vopsit auriu mat, dispersoare amprentate din acril transparent.
Suspensie de interior GIANET – Art. 01-4039, Smarter, Auriu
1.076,51 lei
244 în stoc
| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33,5 × 33,5 × 18,5 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 6421681148043 |
| Material | Acril, Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |



