Suspensia de interior ETERNITY cu structură din metal, aluminiu, acrilic și finisaj auriu este potrivită pentru interioare moderne.
Suspensie de interior ETERNITY – Art. 165839, Schuller, Auriu
3.644,56 lei
| Greutate | 3,58 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 97 × 25 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu |
| Material | Aluminiu, Metal, acrilic |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |






