| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 5 × 207,15 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681174233 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior CRISP – Art. 01-4756, Redo, Negru
1.862,56 lei
72 în stoc







