| Greutate | 3,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 172 × 5 × 207,15 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681167846 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior CRISP – Art. 01-4703, Redo, Negru
2.374,77 lei
52 în stoc






