| Dimensiuni | 120 × 120 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 5201769111029 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior Claudia – Art. 4291401, Viokef, Auriu
917,18 lei
917,18 lei
| Dimensiuni | 120 × 120 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 5201769111029 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |