Suspensie pentru interior, cu lumină directă/indirectă, echipată cu un LED COB și LED-uri SMD, structură din aluminiu vopsită alb mat, lentilă din sticlă în partea de jos și dispersor din acril alb opal în partea de sus. Dotată cu mecanism de reglaj opțional pe înălțime, se poate regla continuu lungimea cablului de suspensie între 30 cm și 200 cm, cablul dispare în interiorul rozetei.
Suspensie de interior AVES – Art. 01-3546, Smarter, Alb
354,18 lei
263 în stoc
| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 22,5 × 14 × 11,4 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Alb |
| EAN | 6421681138297 |
| Material | Acril, Aluminiu, Sticla |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |



