| Dimensiuni | 10 × 10 × 13,6 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776162445 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot pentru șină Yin – Art. TR084-1-15W3K-D-B-DE, Maytoni, Negru
475,17 lei
475,17 lei
| Dimensiuni | 10 × 10 × 13,6 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776162445 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |