| Dimensiuni | 8,5 × 8,5 × 11 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 2700K |
| EAN | 4099776162407 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot pentru șină ONDA – Art. TR007-1-12W2.7K-W-1, Maytoni, Alb
364,09 lei
364,09 lei
| Dimensiuni | 8,5 × 8,5 × 11 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 2700K |
| EAN | 4099776162407 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |