| Dimensiuni | 51 × 3,3 × 4,6 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776088295 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot pentru șină Basis Rot – Art. TR104-1-24W4K-W-DE, Maytoni, Alb
388,77 lei
388,77 lei
| Dimensiuni | 51 × 3,3 × 4,6 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776088295 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |