Plafoniera de interior Roncade 1 cu structura din aluminiu, oțel și plastic și cu finisaj culoare negru și alb este alegerea perfectă pentru un interior modern.
Plafonieră Roncade 1 – Art. 99321, Eglo, Negru/Alb
405,71 lei
| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 13 × 4,5 cm |
| Brand | Eglo |
| Culoare | Alb, Negru |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Culoarea luminii | 3000K |
| Material | Aluminiu, Plastic, Oțel |






