Plafoniera de interior Lasana 3 cu structura din aluminiu, oțel și plastic și cu finisaj culoare negru este alegerea perfectă pentru un interior modern.
Plafonieră Lasana 3 – Art. 99316, Eglo, Negru
476,88 lei
| Greutate | 0,89 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 50 × 9,5 cm |
| Brand | Eglo |
| Culoare | Negru |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Culoarea luminii | 3000K |
| Material | Aluminiu, Plastic, Oțel |





