| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 15 × 5 cm |
| Culoare | Cafea |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681165118 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Plafonieră de interior POLL – Art. 01-4624, Redo, Cafea
948,27 lei
60 în stoc





