| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 15 × 5 cm |
| Culoare | Maro |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681165088 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Plafonieră de interior POLL – Art. 01-4320, Redo, Maro
948,27 lei
108 în stoc




