| Greutate | 4,25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 50 × 10,7 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K/3000K/4000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681164456 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Plafonieră de interior HOVER – Art. 01-4472, Redo, Negru
1.375,55 lei
Stoc epuizat



