Plafonieră din aluminiu și oțel cu finisaj negru mat. Difuzor silicon opal. Iluminare LED 70W, CCT: 2700-5000K. 4800 lm. Dimabil. Include telecomandă. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs folosește un dimmer și o telecomandă pentru a regla intensitatea și temperatura culorii.
Plafonieră de interior CADENCE – Art. 228176, Schuller, Negru
3.022,32 lei
| Greutate | 3,9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 95 × 25 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Negru |
| Material | Aluminiu, Oțel, Silicon |
| Culoare lumina | 2700-5000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |




