| Greutate | 1,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 28,5 × 12 × 13,4 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681158707 |
| Clasa de protecție | IP44 |
Plafonieră de interior/Aplică de interior OPALE – Art. 01-4384, Redo, Alb
1.090,69 lei
100 în stoc






