Plafoniera de interior Clavellina cu structura din oțel și plastic și cu finisaj culoare alb și negru este alegerea perfectă pentru un interior modern.
Plafonieră Clavellina – Art. 900351, Eglo, Alb/Negru
1.219,15 lei
| Greutate | 2,075 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 89 × 46,5 × 18,5 cm |
| Brand | Eglo |
| Culoare | Alb, Negru |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Culoarea luminii | 3000K |
| Material | Plastic, Oțel |





