Plafoniera de interior Altaflor cu structura din oțel și plastic și cu finisaj culoare alb și negru este alegerea perfectă pentru un interior modern.
Plafonieră Altaflor – Art. 99789, Eglo, Alb/Negru
1.005,62 lei
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 31,5 × 7 cm |
| Brand | Eglo |
| Culoare | Alb, Negru |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Culoarea luminii | 3000K |
| Material | Plastic, Oțel |





