| Dimensiuni | 5 × 120 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Alb |
| EAN | 5201769081292 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Pendul de interior Nestor – Art. 4214300, Viokef, Alb
274,62 lei
274,62 lei
| Dimensiuni | 5 × 120 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Alb |
| EAN | 5201769081292 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |