| Dimensiuni | 95 × 150 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 5201769112767 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Pendul de interior Megan – Art. 4303100, Viokef, Auriu
1.298,90 lei
1.298,90 lei
| Dimensiuni | 95 × 150 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 5201769112767 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |