| Dimensiuni | 18 × 190 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Alb |
| EAN | 5201769111173 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Pendul de interior Magic – Art. 4292400, Viokef, Alb
397,62 lei
397,62 lei
| Dimensiuni | 18 × 190 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Alb |
| EAN | 5201769111173 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |