| Dimensiuni | 4,5 × 200 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Negru |
| EAN | 5201769112460 |
| Material | Travertin |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Pendul de interior Leonard – Art. 4301001, Viokef, Negru
387,02 lei
387,02 lei
| Dimensiuni | 4,5 × 200 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Negru |
| EAN | 5201769112460 |
| Material | Travertin |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |